Shiten 115 ARI Prishtine

Shitet nga: A.B Sot 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten 115 ari ne dragodan mbrapa Kfor-afer varrezave te qytetit ka rruge te asfaltuar, ndriçim publik dhe infrastrukturen tjeter percjellse, gjendet ne zonen ekonomike dhe gjithashtu afer unazes se qytetit.
Shiqo fotot.....
049545650
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim