Shitet Toka ne Slivove(Kodi 210)

Shitet nga: jeti Dje 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Agjensionin '' Jeti '' sh.p.k ka ne shitje 2hektar e 40ari. Toka eshte ne nje vend te pershtatshem dhe rruga eshte e asfaltuar ne te dy anet.Toka mund te perdoret per ndertim te ndonje shtepi apo ndonje objekt tjeter.

Qmimi me marrveshje

Agjensioni Jeti Shpk ka Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr:
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne e-mail : jeti-shpk@hotmail.com

Ju Mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim