Shitet Trualli ne Fshatin Nderkombetar (Kodi:161)

Shitet nga: jeti Sot 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Asfalt
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti Shpk ka ne shitje truallin i cili është në pjesën jugore të "Fshatit Ndërkombëtar" dhe kufizohet me këtë lagje. Me plan urban është ndërtim i ulët-shtëpi.(Shiko skicen).
Gjendet në distancë 500M nga objekti i ri i Pallatit të Drejtësisë (në Veternik) 200m në distancë me shkollën e Re, 800m larg nga "Gorenja" dhe "Albi Mall".
Ka një sipërfaqe prej 8 ari me mundësi ndarjeje. Ka rrugën me gjerësi 6m, ujin, kanalizimin.
Dokumentat ne kadaster.
Përparsitë e këtij trualli janë: Ajri shumë i pastër në atë zonë, nuk ka rrezik nga mushkonjat pasi që ndodhin spërkatjet nga Fshati Ndëkombëtar, poashtu ka ndriqim nga Fshati Ndërkombëtar.

Cmimi për 8 ari është : 120,000 euro
Cmimi për 4 ari është : 64,000 euro

CMIMI I DISKUTUESHEM

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim