Shitet trualli ne Kolovice-Prishtine (Kodi:234)

Shitet nga: jeti Dje 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Sipërfaqe: 800 m2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje truallin ne Kolovice-Prishtine dhe ne te gjendet nje shtepi nje kateshe.
Trualli posedon 8 ari siperfaqe, ka rruge te asfalltuar ne te dy anet e truallit, ka uje, internet.
Dokumentacioni i gjithi ne rregull.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirepresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim