Shitet trualli ne Prishtine (Kodi:136)

Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje 4 Ari truall ne Dragodan Rr. Ismail Xhemajli ne Prishtine.
Ky truall eshte adekuat per ndertimin e shtepive ose ndonje objekti tjeter. Ne kete lagje ka shum favore sepse eshte shum e pershtatshme edhe per banim, ka afer shumicen e aktiviteteve qe i nevojiten nje familjeje.
Dokumentacioni eshte i gjithi ne rregull.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirepresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim