TRUALL PER SHITJE TE "FSHATIT NDËRKOMBËTAR

Shitet nga: Prona PLUS Sot 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 000 EUR

Komuna: Prishtinë
TROLLI ËSHTË NË PJESËN JUGORE TË "FSHATIT NDËRKOMBËTAR" DHE KUFIZOHET ME KËTË LAGJE. ME PLAN URBAN ËSHTË NDËRTIM I ULËT-SHTËPI.(SHIKO SKICEN).
GJENDET NË DISTANCË 500M NGA OBJEKTI I RI I PALLATIT TË DREJTËSISË (NË VETERNIK) .200M NË DISTANCË ME SHKOLLËN E RE. 800M "GORENJA" DHE "ALBI MALL".
KA NJË SIPËRFAQE PREJ 8 ARI ME MUNDËSI NDARJE. KA RRUGËN ME GJERËSI 6M ,UJIN,KANALIZIMIN.DOKUMENTAT NE KADASTER !
PËRPARSITË E KËTIJ TRUALLI JANË : AJRI SHUMË I PASTËR NË ATË ZONË , NUK KA RREZIK NGA MUSHKONJAT PASIQË NDODHIN SPËRKATJET NGA FSHATI NDËKOMBËTAR , POASHTU KA NDRIQIM NGA FSHATI NDËRKOMBËTAR.

CMIMI PËR 8 ARI ËSHTË : 120,000 EURO
CMIMI PËR 4 ARI ËSHTË : 64,000 EURO

(CMIMI I DISKUTUESHEM)

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim