Toka ne Llapllasell

Shitet nga: toka 13 Gsh 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Sipërfaqe: 10000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet 1 hektar toke ne Llapllesel. Toka ka nje pozite dhe pamje shume te mire. Ne foto toka gjindet afer pozicionit B. Qmimi vlen nese merret komplet 1 ha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim