Toke Dragodan Arberia3

Shitet nga: Toka/shitet 04 Dhj 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
*SHITET TOKA NE LAGJEN ARBERIA 3 (DRAGODAN) - PRISHTINE.
*TOKA KA RRYMEN, UJIN, KANALIZIMIN, NDRIQIMIN E RRUGES ESHTE E PERSHTATSHME PER NDERTIM, BIZNES DHE BANIM.
*TOKA ESHTE NE RRUGEN KRYESORE TE ASFALTUAR DHE KA GJATESIN GJITHSEJ 160 METRA PERSKEJ RRUGES DHE 120 METRA GJERSI PREJ RRUGES DERI NE FUND TE TRUALLIT.
*MUNDESIA TE NDAHET EDHE NE PARCELA SIPAS KERKESES (20- 30- 50- 70ARI).
*TOKA ESHTE E JONA MBI 60-VITE ME DOKUMENTACION TE RREGULLT DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHERE.SHITET NGA PRONARI.
*QMIMI 6900€ per Ari.
*PER INFO PREJ ORES ( 10:00 DERI 20:00 ).
*TEL: 045/631095
*VIBER:+37745631095
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim