Troje ne Shitje (Kodi 229)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti Dje 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Troje ne shitje ne Dragodan zona e re industriale njera parcel eshte me plan urbanistik dhe lejohet p+4 jane 27 ari qmimi 7000 ari nese blihet komplet diskutohet qmimi , dhe tjetra parcel eshte 58 ari qmimi 9000 ari kjo nuk ndahet shitet komplet
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com
Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim