Truall prej 9.40,ari ne Prishtine(Kodi 135)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Trualli ne shitje eshte 9ari e 40metra,jan afer busina petrol,jan te pershtatme per ndertim te ndonje objekti ,esht nje vendi i qet dhe adekuat per zgjedhje e te jetuarit,

10.000euro ARI
per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr tel;
+38649217979
+38649594343(viber)
ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Agjensioni Jeti shpk ju ofron zgjedhje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim