Trualli ne Çagllavice

Shitet nga: Agim 03 Dhj 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
Shitet Trualli 4.05 ari ne çagllavic. Afer Media Center dhe mbrapa Lagjes Nic. Ka infrastrukture komplete: E parcelizuar, uje, kanalizim. Ka hyrje-dalje ne dy rruget kryesore. Ky truall gjendet ne vendin me te mire nga te gjitha trojet tjera qe i kam ne shitje. (3.7 ari, 5 ari, 7.6 ari, 4.9 ari). Leja e ndertimit merret ne komunen e Graqanices pa asnje problem sepse eshte pjese e urbanizuar. Trualli eshte ne emrin tim. Çmimi 8.000€ ari I negociushem. Çmim shumë i volitshëm (nese krahason me çmimet e trojeve qe shiten ne kete pjese).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim