Trulli ne Shitje (Kodi 273)

Shitet nga: jeti Sot 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Trull në rrugen Prishtine - Ferizaj, afër Univerzitetit FAMA, afer rruges kryesore, perballë Agro Trade. Siperfaqja (77.25 ari) 35m x 220m. Dokumenacioni i gjithi ne rregull. Posedon qasje ne te dy rruget

Cmimi: 7000 euro
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim