shesh 9.5 ari ne veternik

Shitet nga: pajtim 16 Jan 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 400 EUR

Adresa: veterniik
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Prishtinë
shes 9.5 ari truall me mundsi ndarje ne 3.5 ari ose 6 ari ose 3 ari ne veternik mbrapa fshatit nderkombetar mes gorenjes dhe pallatit te drejtesis, i pershtashem per ndertim te ulet, trualli posedin ujin kanalizimin energjin elektrike rrugen e cila eshte e ndriquar nga fshati nderkombeta, i ter trualli eshte i mbjellur me pem te ndryshme, posedoj dokumentet mbi pronsin e truallit.... qmimi i diskutushem per me shum kontaktoni 045-247-051 viber dhe 049-478-288
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim