DEPO NE PRIZREN

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: OBJEKTE BIZNESI ME QERA. 24 Maj 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Depo
Lëshohet Depo-ja me qeradhenie në zonën industriale (1200) m2 e kompletuar me gjitha elementet për zhvillim të punës.(prodhimtari&tregti)
(E.elektrike industrial 24 h,Ndriçimi brendshem&jashtëm,kanalizim,ujë,klimatizim,izolim,parking,sigurim,kati përdhese,çasje në objekt 24h si dhe hyrjen&daljen të veqantë!
Besim Shala
Rruga per Nashec
499 metra prej HIB-PETROLIT-PRIZREN

Tel&Viber
+38649600449
+38129244809
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim