Depo ne Lubizhd

Shitet nga: bilgim 12 Dhj 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Depo
Depoja esht ne shitje edhe eshte ne gjendje te mire edhte i parapam per gjdo biznis ka instalim te alarmit njashtu edhe sistemin e kamerave ka 12 ari troll kurse hapsir te mbyllur me depo dhe zyre jane 900m2 (metra katrore)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim