PER POLIKLINIKE SPECIALISIKTE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: OBJEKTE BIZNESI ME QERA 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Hapësirat : Depo
Jepet me Qeradhenie ne rrugen Besim Shala.
Ndertesa ka 700 m2,eshte 2-(kat).
Ndertesa ka 7 dhoma, 3banjo ne katin e 1-re
1 Banjo ne katine 2-te,korridor ne katine 1dhe 2.
Oborr-Gjelbrim,parking te mjaftushem.
Energji elktrike,sigurim fizik dhe uje 24h.
Eshte ideale per Poliklinike specialiste.
Sipas marrveshjes cmimi.
Info:044/542-552.
049/600-449
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim