Jepen me qera/Shiten lokalet (tek Lorik Center)

Shitet nga: Braha 14 Jan 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: De Rada pn - Prizren
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepen me qira ose shiten 3 lokale afariste ne qendren tregtare tek Lorik Center (rr. De Rada pn, perballe ish-Benafit) ne Prizren.

Lokalet afariste kane keto siperfaqe:

Kati i Suterenit:
1. Lokali afarist (285 m²)
2. Lokali afarist (288 m²)

Kati Përdhesë:
3. Lokali afarist (522 m²).

Lokalet afariste jane te gatshme per fillimin e punes tuaj.

Per informata na kontaktoni ne tel. apo viber:
044 175 373;
044 187 229.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim