Jepet me Qira Lokali Afarist (tek Lorik Center)

Shitet nga: Braha Sot 01:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: De Rada pn - Prizren
Komuna: Prizren
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qira lokali afarist tek qendren tregtare Lorik Center (rr. De Rada pn, perballe ish-Benafit) ne Prizren.

Lokali afarist gjendet ne katin e suterenit me siperfaqe prej 285 m². Lokali afarist eshte i gatshem per fillimin e punes tuaj.

Per informata na kontaktoni ne tel. apo viber:
044 175 373;
044 187 229.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim