Veze te fllanzave japoneze ( fllanza japoneze)

Shitet nga: 31 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   4 EUR

Komuna: Prizren
shes veze te fllanzave japoneze, veze jane taze, dhe natyral 100%..
BIO ushqimi

jemi ne dispozicion cdo dite..
Gjindemi afer Bazhdarhanes..

qmimi eshte 3.5euro..

30 copa,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim