FABRIKA PER PRODHIMIN E MALLTERIT DHE NGJITSIT

Shitet nga: DRENI DAST 07 Mar 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
DRENI DAST fabrika per prodhimin e mallterit t gaqshem ngjits te stiroporit ngjits qeramike mas rrafshuse si dhe baz dhe beton kontakt per mashum na kontaktoni n numrat tan +37744631224 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim