Gjenerator

Shitet nga: Ramiz Sadikaj 24 Mar 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet gjeneratori firmes Kipor.

Modeli

Gjeneratori eshte pak i perdoren, punon pa zhurme fuqija eshte 19 kwh.

Pranoj ndrrim me kombi T4 1.9.

kontakt ne viber +38649461032 Petrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim