MAQIN PER QEPJEN - Urgjent

Shitet nga: AFRIM 25 Mar 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
SHES MAQINA PER QEPJEN E TENDAVE,LIKURES, per qepje te MOBILJEVE ETJ, TE MARKAVE ADLER DHE SINGER NE GJENDJE SHUME TE MIRE
Gjindemi ne Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim