MAQINA PER DYER DHE DRITARE PVC&ALU

Shitet nga: QLIRIM BULLATOVCI 19 Maj 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shese Maqinave Per Dyer dhe Dritare
URBANE

+377 44 120 110 Vibere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim