Makina per prodhimin e kapakave

Shitet nga: Jetmir 18 Jan 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 990 EUR   15 500 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Risi ne Kosove e para dhe e vetmja makin per prerjen e kapakave te aluminit kryesisht per kapak te gotave te jogurtit, por edhe lloje tjera.
Makina eshte prodhim Anglez, eshte pak e perdorur, kapaciteti i prodhimit te makines eshte deri ne 20.000 cope per ore, kjo eshte e vertet dhe shume e sakt, makina mund te provohet ne qdo kohe eshte ne gjendje shume te mire pune.
Bej ndrrime me material ndertimor ose me ndonje vetur deri 3000 euro vler

Te interesuarit le te lajmerohen ne numer te tel. 044280491.
Qmimi pak i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim