Makina per zdrukthtari

Shitet nga: art 28 Sht 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
bonsek cerkullar dhe makin per tehe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim