Makine per mprehjr te Sopatave dhe thikave

Shitet nga: Minafir Berisha 13 Mar 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet maqina per mprerjen e thikave,sopatave etj,maqina eshte ne gjendje te regullt i ka keto dimezione 13x61 me rryme monofaz por bon edhe trofaz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim