POMPA UJIT

Shitet nga: 17 Nën 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Eshtë në gjendje të rregullt.
Për më tepër mund të kontaktojm edhe në viber pa pages +37744351896.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim