APERATI KAFES CIMBALI 3 DOZER NDRIM ME VETUR

Shitet nga: cimbali 28 Shk 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR   400 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet aperati cafes mocabo 3 dozer esht i servisum ne gjedje te regullt BAJ NDRIM EM VETUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim