Aparat i Kafe

Shitet nga: Jetri Gashi Sot 06:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet Aparati per kafe
Me dy Dorza dhe me mulli per bluarjen e kafes
Ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim