Aparat per akullore CARPIGIANI

Shitet nga: Bekim 15 Maj 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet aparat per akullore i firmes se njohur italiane CARPIGIANI.Aparati eshte ne gjendje te rregullt dhe eshte gati per pune.aparati gjendet n prizren.
Cmimi sipas marrveshjes.
Kontakti: +38970727622 (viber)
+38978984824 (viber & whatsapp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim