Shes paisje per restaurant

Shitet nga: Korab 01 Mar 01:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes paisjet per restaurant duke perfshire frigoriferet,karrika,perzirese e shume gjera tjera siç edhe shihet ne foto.Inventari eshte ne gjendje shume te mire.Po ashtu bejme ndrrim edhe me ndonje veture.
Info:045-565-231
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim