RAFTE TAVOLIN KABIN MANEKENA

Shitet nga: 20 Tet 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për shitore/butiqe
SHITEN KETO RAFTE MANEKENA KUKLLA GJYS TREPI NELT DHE TE POSHTME

SHITET DHE KJO NE MES TE LOLKALIT DHE TAVOLINA KABINA DHE KJO

VARSE E HEKRIT SHUM E BUKUR MUNDENI ME ARDH MI PA JAN SHUM TE RUJTNE

POR KUSH OSHT I INTERSUN MUNDEMI ME BO PAZAR MAVRET NASHTA EDHE QYSH

KENI NEVOJ MUNDEM MEJU NDA FLM PER MIR KUPTIMMM

PER MA SHUM INFO 045519666 VIBER 0037745519666 SMS NUK PRANOJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim