MAKINA PER DYER DRITARE. 24 muaj garancion

Shitet nga: necmedin 17 Qer 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
DİSTRIBUTOR GJENERAL PER KOSOVE

PLASTMAK MAKİNA TE REJA 2017
PLASTMAK NEW MACHINES. 2017
PLASTMAK YENİ MAKİNELERİ 2017bejme servisimin dhe montimin e makinave
MAKINA PER Dyer dhe dritare
Facebook : Plastmakkosova
1. MAQINA PER PREREJEN E PROFILAVE SHARRRA me 2 koke

2.MAQINA NGJITESE (peglla me briqe) me 2 koke

3.MAQINA PER PASTRIMIN E KANDEVE PASTRUSJA AUTOMATIC

4.MAQINA PER PRERJEN E LLAJSNEVE SHABLONA UNIVERSAL

5.MAQINA PER BRAVA DHE DORZA FREZJA FULL ATUTOMATIC

6.MAQINE PER NDARJEN E DRITAREVE FREZJA FULL AUTOMATIC

lokali : Mamusha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim