Kerkoj Vend Pune

Shitet nga: 30 Tet 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Kerkoj vend pune me full time apo part time kam te perfunduar Shkollen e Mesme Ekonomike Administrim Biznesi si dhe kam te kryer kursin e Administrim Biznesit dhe te Ndermarresis, po ashtu njoh edhe 3 gjuhe te huaja mjaftueshem si Angleze, ne Oxford dhe Spanjolle Castelano - Latine te kryer ne Marco Polo dhe Boshnjake si dhe po ashtu posedoj Pasaport biometrike shengen ne raste udhetimi faleminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim