Kerkojm recepcionist

Shitet nga: 30 Krr 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Sektori : Të tjera
Kerkojm Recepcionist Njohja Gjuhes Angleze Dhe Njohja e Kompjuterit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim