Ofrimi i shërbimeve të kontabilitetit.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 14 Dhj 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
Kontabiliteti SUSURI, ofron sherbime lidhur me mbajtjen e kontabilitetit, pergatitjen e pasqyrave financiare dhe konsulence fiskale e financiare.
Ofron sherbime per analiza te ndryshme financiare te cilat jane te efektshme per vendimarrje ne biznesin tuaj.
Poashtu edhe ofrojm libermbajtje:
Libri shitjes
Libri blerjes
Libri shpenzimeve
Deklarime te tatimeve etj.
Jemi anetar te shoqates se kontabilisteve dhe auditoreve te cerifikuar te Kosoves, dhe grad universitare si BSc. i shkencave te kontabilitetit - Universiteti Prishtines.
Per me shume kontaktoni permes numrit te telefonit : 049/429865 ose qendrimsusuri@gmail.com
Me respekt
Qëndrim Susuri , BSc.,TK
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim