Tavolina Per darsma

Shitet nga: kriss Dje 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Shërbimet : Për dasma
Shesim tavolina per darsma dhe ahengjje te ndryshme jan te pa perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim