Kamera Dahua, Saturn dhe SATEl Alarm

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: City Alarm 02 Jan 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
City Alarm Produkte Profesionale te Sigurise

Posedojme; Producte me shumice me Garancion

KAMERA VËZHGIMI> Dahua dhe Saturn

ALARME KUNDËR> VJEDHJES Satel

ALARM KUNDËR> ZJARRIT Unipos

INTERFON DHE VIDEOFON> Dahua

KONTROLL NË QASJE/Time Attendance_Per Biznes dhe Privat> Satel

ZERIM PROFESIONAL__ per Hotele, Restaurant, Shtepi etj> Bosse

INVENTOR 12V per KAMERA, Wireless/Modem, Anten Interneti etj.> Satel
Produktet 12-24 Muaj Garancion,


Florim Kallaba
Pronar
_________________________________
City Alarm
Produkte elektronike te Sigurise

Rruga, Qazim Berisha 16 Prizren

Mob.: 044 135 698

Viber:+377 44 135 698

Facebook: cityalarm

web: www.cityalarm.net
email: info@cityalarm.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim