Tenda, Shatora, Pajtan . . .

Shitet nga: Kujtim Z. Hoti 18 Gsh 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
Tenda Te Sadria, ju ofron TENDA, TAVOLINA dhe PAJTAN për dasma, me qmime shume te volitshme.

Tendat posedojn tepi te kuqe siq shihen edhe ne foto, posedojm edhe tavolina dhe karriga nga plastika.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim