tenda tavolina me qera te luli landovic

Shitet nga: luli 12 Sht 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Të tjera
Jap me qera tenda ,dhe Tavolina per dasma ,dhe karrika plastikes
per ahengje te ndryshme familjare , ,
jan me dimensione 6me 12 dhe 5 me12 dhe 4me 10
transporti dhe montimi jan tonat,,,,
gjithashtu kan edhe ndriqi
Thirrin ose ne viber +37744621378

luli landovic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim