Punime me bagera / minibagera

Shitet nga: Beni 25 Nën 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Kanalizime
Kanalet
Temelat
Rrafshimet
Podrume
Kopshtet
Te gjitha punet deri ne finale edhe me materjal tonin


Mund te marrim edhe naj kerr nkompenzim
0037744185595 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim