VW T4 -94

Shitet nga: Berat 10 Shk 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prizren
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Ne shitje Transporter Volkswagen T4 viti I prodhimit 1994 .

javen e kaluar eshte sjell prej zvicres dhe eshte I pa doganuar.

eshte ne gjendje te rregullt , I ka gjithsej 120.000km te kaluara (Kilometrat jane origjinale , e kemi librezen e servisit dhe aty vertetohen kilometrat)
Servisimi I automjetit eshte ber qdo 2 vite ne menyre te rregullt , servisi I fundit ka qen ne vitin 2014 , automjeti eshte I servisuar deri ne fund te vitiT 2016

-Rripi dhëmbëzor eshte i nderruar
-Kubikazha e automjetit 2400cm3
-Motorri 2.4 diesel
Motorri ne gjendje te re , sikur te ishte tani I prodhuar
:-Ngjyra e hirte
Rimorkio 2.5m e gjate
Pesha e automjetit 1580kg
Pesha per ngarkese 960kg

Qmimi.- 3800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim