Çaj kundër gurëve në veshka dhe kanale urinare.

Shitet nga: BioMedLine 25 Mar 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Çaj kundër gurëve në veshka dhe kanale urinare.
Preparat bimor me përzierje të llojeve të zgjedhura të bimëve nga ekspertët - botanist dhe farmacist.
Pas vetëm disa ditësh dhimbjet në veshka dhe kanale urinare pushojnë. Gurët në veshka fillojnë të zvogëlohen pas një muaji dhe më vonë, varësisht nga përbërja dhe madhësia zhduken.
Preparat ideal për ata që vuajnë nga veshkat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim