Urgjent Ndrrohen per biznis

Shitet nga: semi 08 Shk 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
klint e dashur ju mirpres urgjent raftin me tesha dhe kpuca .dhe maqin akullore vibre+37745329164
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim