Urgjent Ndrrohet apo shitet

Shitet nga: semi 25 Tet 02:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
klint e dashur ju mirpres urgjent raftin me tesha dhe kpuca .dhe maqin akullore dhe nje plin nxemje vibre+37745329164
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim