Inkubator Bruja 3000 Fullautomatik Prodhim Gjerman

Shitet nga: Liridon 16 Sht 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shitet Bruja 3000 full automatik me termostrat Digjital me kapacitet 48 vez ben rrotullimin e vezve ne menyr automatike dhe lageshtin mbrenda inkubatorit , afati kohor per qeljen e veze te pulave ësht 21 dit.
Inkubatorat jan te ri nuk jan te perdorur dhe janë prodhim Gjerman
Sa i perket perdorimit vetem vendosen vezet mbrenda inkubatorit dhe per 3 jav duhet vetem te kontrollohet uji mbrenda inkubatorit asgje tjeter.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim