Shes friza per lokal oparat kafes plus tavolina

Shitet nga: Graniti 30 Nën 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes oparatin e kafes dhe frizat plus edhe tavolina karrika.per teras kam edhe ni furr te pices urgjent i shes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim