Makina per plastikes

Shitet nga: necmedin 11 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Të tjera
Makina per plastikes dyer dhe dritare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim