Shes PC Packard Bell

Shitet nga: ilir 19 Shk 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Kompjutera desktop
Te gjitha paisjet Monitor, maus dhe tastjer me gjek si dhe tastjer me bletooth.

ne gjendje shum te mir.

Hardisc 360 giga
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim