LAPTOP DELL D620 ME DEFEKT SHITET URGJENT!

Shitet nga: Ardit 16 Nën 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   60 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Llaptopi Dell D620 siq shihet ne foto.Nuk eshte ne gjendje te rregullt sepse e ka te djegur kartelen grafike(mund te rregullohet)dhe me vete vjen adapteri si dhe nje flladitese per llaptop.
Na konakntoni ne Viber ose Whatsapp:
+37744167145

TAGS:
Galaxy A3, 22 Galaxy A5 orginal, 27 Galaxy A7, 3 Galaxy A8, 1 Galaxy Ace, 35 Galaxy Ace, 3 Galaxy Ace, 3 Galaxy Ace 2, 2 Galaxy Ace 3, 2 Galaxy Ace 4, 6 Galaxy Ace orginal, 1 Galaxy Ace Plus S7500, 1 Galaxy Ace Plus S7500, 2 Galaxy Ace S5830, 8 Galaxy Alpha, 22 Galaxy Avant, 1 Galaxy Beam2, 2 Galaxy Core, 1 Galaxy Core I8262, 2 Galaxy Core II, 31 Galaxy Core Plus, 13 Galaxy Core Prime, 11 Galaxy E7, 1 Galaxy Edge, 1 Galaxy Express 2, 1 Galaxy Fame S6810, 4 Galaxy Fresh S7390, 2 Galaxy Gear, 3 Galaxy Grand 2, 10 Galaxy Grand I9082, 3 Galaxy Grand Neo, 10 Galaxy Grand Neo Plus, 2 Galaxy Grand Prime, 9 Galaxy Grand Prime Duos TV, 3 Galaxy GT- I9515, 3 Galaxy GT-S5300, 1 Galaxy I9295 Galaxy S4 Active, 5 Galaxy J1, 24 Galaxy J5, 3 Galaxy J7, 2 Galaxy K Zoom, 1 Galaxy Mega 5.8 I9150, Galaxy Note II N7100, 2 Galaxy Note N7000, 10 Galaxy Pocket 2, 4 Galaxy Pocket Neo S5310, 2 Galaxy Pocket S5300, 2 Galaxy Pop i559 pictures, 2 Galaxy S Duos 2 S7582, 1 Galaxy S Duos S 7562, 7 Galaxy S Duos S7562, 19 Galaxy S2, 22 Galaxy S3, 200 Galaxy S3 mini, 4 Galaxy S4, 374 Galaxy S4 mini, 8 Galaxy S4 mini, 1 Galaxy S4 zoom, 1 Galaxy S5, 241 Galaxy S5 Duos, 5 Galaxy S5 mini, 13 Galaxy S5230 Star, 1 Galaxy S6, 138 Galaxy S6 edge, 46 Galaxy S6 Edge, 1 Galaxy Star 2 Plus, 7 Galaxy Star S5280, 2 Galaxy Tab 10.1, 5 Galaxy Tab 2, 5 Galaxy Tab 3, 33 Galaxy Tab 4, 3 Galaxy Tab 4 10.1, 2 Galaxy Tab 8.9, 1 Galaxy tab A 9.7, 1 Galaxy Tab Pro 10.5, 1 Galaxy Trend II Duos S7572, 1 Galaxy Trend Lite, 5 Galaxy Trend Plus, 3 Galaxy Win I8550, 1 Galaxy Win I8550 pictures, 4 Galaxy Y S5360, 6 Galaxy Y S5360, 2 Galaxy Young, 32 Galaxy Young 2, 6 Gear 2, 1 Gear 2 Neo, 1 Google Nexus S, 2 Grand Duos, 11 Grand Duos 2, , 1 I8190 Galaxy S III mini, 44 I8530 Galaxy Beam, 1 I9000 Galaxy S, 5 I9001 Galaxy S Plus, 3 I9070 Galaxy S Advance, 8 I9100 Galaxy S II, 83 I9103 Galaxy R,Applewatch, 1 Cynus F6, 1 iPad, 25 iPad 3, 5 iPad 4, 14 iPad Air, 8 iPad Air 2, 6 Iphone 5, 3 iPhone 6, 6 iPhone 3, 17 iPhone 3GS, 21 iPhone 4, 20 iPhone 4, 10 iPhone 4 , 483 iPhone,Kaftor,Shporet,Pampur,Golf,Alfa,Gjysemalfa,adapter,sony,playstation,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim